1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr. 169, 176, 193, 186, 187. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie i wypominkowe. Bóg zapłać za pracę przy drzewie P. Jackowi Augustyn.

2.Jutro Wsp. Św. Rafała Kalinowskiego. We wtorek Wsp. Ofiarowania NMP. W środę Wsp. Św. Cecylii – dzień modlitw w intencji pielęgnujących śpiew i muzykę kościelną. W piątek Wsp. Św. Andrzeja Dung-Lag, Kapłana i Towarzyszy, Męczenników. W sobotę Wsp. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Dziewicy i Męczennicy – Uroczystości Odpustowe w Gogołowie z Sumą o g. 11.00. W przyszłą Niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego oraz święto patronalne Akcji  Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

3.W przyszłą niedzielę będzie zbiórka dobrowolnych datków do puszek na rzecz remontu Ośrodka Caritas w Myczkowcach, którą przeprowadzi Szkolne Koło Caritas. Ośrodek w Myczkowcach od 29 lat służy ludziom w trudnej sytuacji. Ponad 44 tysiące dzieci z ubogich rodzin skorzystało tam z wypoczynku podczas wakacji i ferii; organizowane są tam spotkania dla rodzin potrzebujących wsparcia; pobyty młodzieży; turnusy rehabilitacyjne dla chorych; turnusy wytchnieniowe dla osób z niepełnosprawnością i ich rodzin; wsparcie dla seniorów; szkolenia dla wolontariuszy. Chcemy nadal w ten sposób służyć ludziom. Niestety, intensywna  eksploatacja oraz upływ czasu sprawiły, że Ośrodek potrzebuje pilnego remontu bazy służącej na pobyt i nocleg. Część środków na rozpoczęty już remont udało się pozyskać ze źródeł zewnętrznych, ale potrzebujemy jeszcze pozostałą część. Serdecznie prosimy o hojne wsparcie tego dzieła dla dzieci, chorych i osób z niepełnosprawnością.

4.Msze św. w tygodniu o g. 17.00, przed którymi modlitwy za zmarłych z wypominków.