1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowicnr. 156, 155, 158, 157, 162. Bóg zapłać za posprzątanie kościółka na cmentarzu i wystrój. Bóg zapłać za ofiarowanie dywanu do kościółka na Cmentarzu. Bóg zapłać za składane dobrowolne datki do puszek jako nasza jesienna pomoc dla Seminarium Duchownego w Rzeszowie a Szkolnemu Kołu Caritas za zbiórkę. Bóg zapłać za dniówkę z Opacionki nr. 2. Bóg zapłać za pracę przy drzewie Panom: Augustyn Stanisław i Andrzej Boroń.

2.W czwartek przypada Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. W piątek Wsp. Św. Leona, Papieża i Doktora Kościoła. W sobotę Wsp. Św. Marcina z Tours, Biskupa oraz Narodowe Święto Niepodległości – Msze św. o g. 11.00 i 17.00, po której Młodzież KSM-u przedstawi program Patriotyczny,  na który wszystkich zapraszam. Pamiętajmy o wywieszeniu flag narodowych.

3.W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym na Bliskim Wschodzie. Wspieramy ich naszymi modlitwami a także będzie zbiórka do puszek dobrowolnych datków jako pomoc materialna, którą przeprowadzi Szkolne Koło Caritas.

4.W przyszłą niedzielę każda rodzina składa po 30 zł. na potrzeby Parafii.

5.Podatek rolny i od nieruchomości z Opacionki będzie pobierany w sobotę od g. 14.00 – 16.00 w domu ludowym. Będzie też można uregulować należności za odbiór odpadów komunalnych.

6.W tygodniu odszedł do wieczności Śp. Leszek Mijal. Wieczne odpoczywanie…

7. Msze św. w tygodniu o g. 17.00. Bardzo proszę, aby nas więcej przychodziłona modlitwy za zmarłych z wypominków przed Mszą św.