1.Bóg zapłać a posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr. 130A, 130 B, 128, 127, 207, 115. Bóg zapłać za składane dobrowolne datki na pomoc młodzieży zdolnej a pochodzącej z biednych rodzin z racji Dnia Papieskiego a Szkolnemu Kołu Caritas za zbiórkę. Bóg zapłać za ofiary wypominkowe. Bóg zapłać za pracę przy drzewie osobom: Bożena Przewoźnik, Barbara i Wiesław Stasiowski, Zbigniew Gierut. Bardzo proszę o pomoc w rąbaniu klocków osoby z Opacionki nr. 45, 45A, 42, 47, 56, 49, 52, 60, 53, 54, 57, 59, 62, 46, 65, 66, 68, 67, 69 w sobotę na g. 9.00. Jeśli ktoś nie może w sobotę to można przyjść w tygodniu, albo złożyć dniówkę.

2.Jutro przypada Wsp. Św. Jadwigi Śląskiej, Zakonnicy oraz Uroczystości Odpustowe w Bieździedzy z Sumą o g. 11.00. We wtorek Wsp. Św. Ignacego Antiocheńskiego, Biskupa i Męczennika. W środę Święto Św. Łukasza Ewangelisty. W piątek Wsp. Św. Jana Kantego, Kapłana oraz Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Przyszła Niedziela Rozpocznie Tydzień Misyjny a składaka przeznaczona będzie na Misje.

3.W tygodniu modlą się Róże: jutro – Zuzanna Garstka, we wtorek – Anna Pieniądz, w środę – Stanisław Furman, w czwartek – Wiesława Płaziak, w piątek – Roman Opiela, w sobotę – Józefa Borowiecka, w niedzielę – Maria Winiarska-Szurek.

4.Opłata na nowy sezon grzewczy będzie, jak w zeszłym roku, po 30 zł. od osoby chodzącej do kościoła, łącznie z dziećmi. Bardzo proszę, aby kto już może składał ofiary w kopertach, w których ze względu na RODO napisać nazwisko i adres, tak abym mógł na bieżąco płacić rachunki.

5. Bardzo proszę, aby robiąc porządki na cmentarzu zabierać wszystkie śmieci ze sobą a w domu posegregować. Dziękuje tym , którzy tak czynią i proszę przypominać o tym osobom, które przyjeżdżają z innych miejscowości. Również proszę o zachowanie porządku na cmentarzu w Brzostku.

6.W tygodniu Nabożeństwa Różańcowe o g. 17.00 i Msza św.