1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr. 135, 134, 134A, 131, 129. Bóg zapłać za składane ofiary po 50 zł. od Rodziny na chodniki na Cmentarzu. Bóg zapłać osobie, która w tygodniu pracowała przy drzewie i P. Grzegorzowi Stasiowskiemu. Jeśli w sobotę będzie odpowiednia pogoda to na g. 9.00 proszę o pomoc w rąbaniu klocków osoby, które z numerów prosiłem na wczoraj a także osoby z Opacionki nr. 22, 23, 24, 25, 26, 19A, 35, 32, 38, 33, 37, 43, 40, 40A.

2.W piątek Wsp. Bł. Honorata Koźmińskiego, Zakonnika oraz w modlitwach pamiętajmy o Ks. Bp. Edwardzie Białogłowskim w dniu jego Imienin. W sobotę wypada Dzień Edukacji Narodowej. Z tej racji będziemy pamiętać o nauczycielach, wychowawcach, innych pracownikach oświaty i szkoły. Zapraszam ich do  modlitwy różańcowej w ich intencji.

3. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XXIII Dzień Papieski pod hasłem „Cywilizacja Życia”. Z tej racji jak co roku organizowana jest zbiórka dobrowolnych datków na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. O przeprowadzenie zbiórki proszę Szkolne Koło Caritas.

4.W tygodniu modlą się Róże: jutro - Krystyna Mokrzycka, we wtorek – Ewa Jasik, w środę – Marian Giera, w czwartek – Grażyna Nylec, w piątek – Franciszek Nowak, w sobotę – Jędrusik Wanda, w niedzielę – Krystyna Zięba.

5. Zbliża się miesiąc listopad, w którym szczególnie pamiętamy o naszych zmarłych, za którymi modlić się chcę razem z wami w wypominkach miesięcznych w listopadzie i rocznych składanych do końca listopada. Na wypominki roczne winno się dać min. za rodzicami. Za tymi duszami modlę się w każdy wtorek przed Mszą św. Przypomnę, że ofiara na wypominki roczne to za jedną duszę jak intencja mszalna. Kartki zaduszkowe znajdują się pod chórem, które czytelnie wypisujmy i składamy w kopercie w zakrystii, albo na tacę z napisem wypominki listopadowe, czy roczne.

6.W tygodniu Nabożeństwa Różańcowe o g. 17.00 i Msza św.