1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr. 121, 107, 110, 109, 116. Bóg zapłać za pracę w Parku Panom Pawłowi Długosz  i Tomaszowi Chajec. Bardzo proszę o pomoc w rąbaniu klocków Panów z Wyrębów i z Markosia a o pomoc w pracy w Parku Panów z Działów, ktorzy byli proszeni na wczoraj w sobotę na g. 9.00.

2.W środę przypada Wsp. Św. Wincentego A Paulo, Kapłana. W czwartek Wsp. Św. Wacława, Męczennika. W Piątek Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W sobotę Wsp. Św. Hieronima, Kapłana i Doktora Kościoła.

3.W przyszłą niedzielę o g. 15.00 rozpoczęcie Nabożeństw Różańcowych i Msza św. W modlitwie uczestniczy Róża P. Krystyny Zięba. Dzieci będą mogły sobie wylosować Aniołka na własność. Składka przeznaczona będzie na cele  diecezjalne.

4.W środę w naszej Szkole o g. 16.00 spotkanie z Rodzicami, na którym będą omawiane ważne sprawy.

5.Koło Gospodyń Wiejskich w Januszkowicach w ramach projektu „Gospodynie Wspierajmy – Elektrosprzęt Oddajmy” organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który będzie można składać od 28 września do 04 października przy Domu Ludowym w Januszkowicach. Dzięki zbiórce zostaną  przekazane cegiełki na wsparcie Misjonarzy pracujących na Wschodzie i w innych częściach świata.

6.Msze św. w tygodniu o g. 18.00.