1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Opacionki nr. 10A, 34, 10, 7, 2. Bóg zapłać za ofiary wypominkowe. W zeszłą niedzielę na potrzeby Parafii zostało złożone 3.580 zł. a do puszek z racji Dnia Papieskiego 724 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2.O pozamiatanie alejek w Parku drogi do Parku i Parking oraz o wygrabienie liści przy drodze do Parku proszę w sobotę na g. 9.00 z Januszkowic nr. 83, 82, 94, 84, 79, 85A, 120, 86, 88, 89, 89A, 90, 91, 92 oraz Zagórze I. Przyda się Traktor z przyczepką. Bardzo proszę Strażaków o wykoszenie trawy w Parku i na boisku.

3.We wtorek Wsp. Św. Jana Pawła II, Papieża. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Rocznicę Poświęcenia Naszego Kościoła.

4.W tygodniu modlą się Róże: jutro – Józefa Borowiecka, we wtorek – Maria Winiarska-Szurek, w środę – Edward Stasiowski, w czwartek – Krystyna Mokrzycka, w piątek – Roman Samborski, w sobotę – Ewa Jasik, w niedzielę – Grażyna Nylec.

5.Opłata na nowy sezon grzewczy będzie, jak w zeszłym roku, po 30 zł. od osoby chodzącej do kościoła, łącznie z dziećmi. Bardzo proszę, aby kto już może składał ofiary w kopertach, w których ze względu na RODO napisać nazwisko i adres, tak abym mógł na bieżąco płacić rachunki.

6.W Zakrystii można nabywać Kalendarze Rolnicze w cenie 25 zł za egzemplarz.

7.Nabożeństwa Różańcowe o g. 16.30 a po nich Msza św.