1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr. 85A, 91, 92, 113, 121A. Bóg zapłać za składane ofiary do puszek na nasze Katolickie Radio VIA a Szkolnemu Kołu Caritas za zbiórkę. Bóg zapłać P. Wojciechowi Ząbik za pracę w Parku. Bardzo proszę o pomoc w porządkowaniu Parku Panów z Działów w sobotę na g. 9.00. Proszę też o Traktor z przyczepką.

2.Jutro przypada Święto Św. Stanisława Kostki, Zakonnika – Patrona Polski i Młodzieży. We wtorek Wsp. NMP z La Salette, Pojednawczyni Grzeszników. W środę Wsp. Św. Męczenników Andrzeja Kim Taegon, Kapłana; Pawła Chong Hasang i Towarzyszy. W czwartek Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. W sobotę Wsp. Św. Pio z Pietrelciny, Kapłana.

3.W piątek po Mszy św. KSM zaprasza wszystkich a szczególnie młodzież na Adorację Najświętszego Sakramentu z zawierzeniem młodzieży Parafii Bogu Ojcu za wstawiennictwem Św. Stanisława Kostki – Patrona młodzieży.

4.Stowarzyszenie Ośrodek Myśli Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Komańczy wraz ze Starostą Jasielskim zaprasza na koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów pod nazwą. „W hołdzie Prymasowi Tysiąclecia” w ramach wydarzenia kulturalnego pod nazwą. „Wspomnienie pobytu Kardynała Stefana Wyszyńskiego na terenie powiatu jasielskiego”. Koncert odbędzie się w dniu 23.09.2023r. o godz. 19.00 na placu Sanktuarium Księży Saletynów w Dębowcu. Wstęp bezpłatny !