1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr. 86, 88, 89, 89A, 90. Bóg zapłać za składane ofiary po 50 zł. od Rodziny na budowę chodnika na Cmentarzu. Bóg zapłać za pracę w parku osobom: Monika Raś; Renata Sołtys; Ilona Syrek, Sylwia Winiarska; Patrycja Gajda; Piotr, Wiktoria, Kamila, Aleksandra Łukowicz; Ludwik, Ryszard Włodarz; Zenon Winiarski; Damian Krupka. Bardzo proszę Strażaków o wykoszenie trawy w Parku, na boisku i na Parkingu za Przystankiem.

2.We wtorek Wsp. NMP Rzeszowskiej. W środę Wsp. Św. Jana Chryzostoma, Biskupa i Doktora Kościoła – dzień modlitw w intencji Kościoła Papieża Franciszka i Ojczyzny. W czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego –  Uroczystości Odpustowe w Brzostku z Sumą o g. 18.00. W piątek Wsp. NMP Bolesnej – po Mszy św. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. W sobotę Wsp. Św. Męczenników: Korneliusza Papieża i Cypriana Biskupa. Za tydzień Niedziela  Środków Społecznego Przekazu a zbiórka dobrowolnych datków do puszek przeznaczona będzie na nasze diecezjalne Radio VIA, którą przeprowadzi Szkolne Koło Caritas.

3.Odpust Wrześniowy ku czci Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu odbędzie się w dniach od 14 – 18 września. Program znajduje się w gablocie i na stronie internetowej Sanktuarium.

4.Podatek rolny i od nieruchomości z Januszkowic będzie pobierany we wtorekod g. 9.00 – 13.00 w domu ludowym. Będzie też można uregulować należności za odbiór odpadów komunalnych.