1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr 82, 94, 84, 79, 120. Na pomoc P. Agnieszce Lejkowskiej zostało złożone 4.237 zł., która dziękuje wszystkim ofiarodawcom a Parafialnemu Kołu Caritas za zbiórkę. Bóg zapłać za pracę w Parku osobom: Jan Wesołowski; Stanisław Jantoń; Damian Krupka; Ryszard Chajec; Zdzisław Wojdyła; Zenon Winiarski; Wojciech, Adrian, Marcin Ząbik; Stanisław Szurek; Fabian Żygłowicz; Agnieszka Lejkowska; Szymon Gierut. O pozamiatanie alejek w Parku, drogę do niego i Parking proszę w sobotę na g. 9.00 Zagórze I i II.

2.Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego jutro Mszą św. o g. 9.00. Zapraszam Grono Pedagogiczne, Rodziców z Dziećmi a także Przedszkolaków  z Rodzicami. Uczniowie nie wychodzą na chór a jedynie te osoby, które będą prowadziły śpiew.

3.W piątek przypada Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Uroczysta Msza św. o g. 18.00 z poświęceniem ziarna siewnego.

4.Od piątku młodzież z KSM-U rozpoczyna nowy rok formacyjny i zaprasza młodzież od 7 kl SP do włączenia się w działanie wspólnoty.

5.W przyszłą niedzielę o g. 10.00 w Markowej odbędzie się beatyfikacja Józefa i Wiktorii Ulmów oraz ich siedmiorga dzieci – polskiej rodziny, która została zamordowana przez żandarmerię niemiecką w czasach II wojny światowej za ukrywanie w swoim domu Żydów. Uroczystość będzie transmitowana na antenie TVP1. Są trzy karty wstępu. Gdyby ktoś chciał pojechać na tę Uroczystość to proszę się do mnie zgłosić.

6.Na spotkaniu Rady Parafialnej ustalono, że będą robione chodniki na Cmentarzu, dlatego w przyszłą niedzielę i drugą października każda rodzina złoży po 50 zł.na ten cel.

7.Podatek rolny i od nieruchomości z Opacionki będzie pobierany w sobotę od g. 8.00 – 10.00 w domu ludowym. Będzie też można uregulować należności za odbiór odpadów komunalnych.

8.Msze św. w tygodniu o g. 18.00.