1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr. 116, 114, 199, 118, 119.

2.Jutro przypada Wsp. Św. Marty, Marii i Łazarza. W środę Wsp. Św. Ignacego z Loyoli, Kapłana. W czwartek Wsp. Św. Alfonsa Marii Liguoriego, Biskupa i Doktora Kościoła. W piątek można zyskać odpust zupełny „Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami. W przyszłą niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych a składka przeznaczona będzie na cele diecezjalne.

3.Spowiedź Św. z racji pierwszego piątku i pierwszej soboty w czwartek i piątek od g. 17.15.

4.Posługa Sakramentalna wśród chorych w piątek po Mszy św. o g. 6.30.

5.W związku z organizacją kolonii w górach dla dzieci z Województwa Podkarpackiego, dofinansowanych ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników, pozostały ostatnie wolne miejsca. Dokładne informacje w gablocie i na stronie internetowej Parafii.

6. W niedzielę, 4 sierpnia br., wyruszy 47. Piesza Pielgrzymka z Rzeszowa na Jasną Górę. Rozpocznie się ona od celebracji Eucharystii na Placu Farnym w Rzeszowie o godz. 6.30.

7.W niedzielę 11 sierpnia - w Sanktuarium Matki Bożej w Przeczycy rozpoczną się Uroczystości Odpustowe ku czci Matki Bożej Wniebowziętej. Program Odpustu  jest na afiszu w gablocie i na stronie internetowej Parafii w Przeczycy.