1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr. 89, 90, 91, 92, 113. Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby parafii po 30 zł. od Rodziny.

2.Od przyszłej Niedzieli rozpoczyna się XXV Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa związany z przypadającym 25 lipca wspomnieniem Patrona kierowców i podróżujących. Z tej racji w przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie błogosławieństwo pojazdów mechanicznych z modlitwą w intencji kierowców. Przy tej okazji będzie zbiórka dobrowolnych datków na pomoc Kościołowi na Misjach –  „Podaruj 1 grosz za 1 kilometr bezpiecznej jazdy na środki transportu dla Misjonarzy”.

3.W tym roku wieńce dożynkowe przygotują: Wyręby i Markosie – odpowiedzialni P. Krystyna Misiołek i P. Sylwester Baran. Zagórze II – odpowiedzialni: P. Urszula Długosz i P. Marek Boroń. Opacionka nr. 52 – 84, odpowiedzialni: P. Lucyna Rusztowicz i P. Ryszard Owsiak. Jeżeli ktoś z odpowiedzialnych nie może to proszę znaleźć zastępcę.

4.Jutro Msza św. o g. 7.30 w pozostałe dni tygodnia o g. 18.00.