1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr. 39, 40, 42, 42A, 46. Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby Parafii po 30 zł. od Rodziny. Bóg zapłać za przeczyszczenie Groty w Parku Członkom Rady Parafialnej, Panom: Jan Wesołowski, Damian Krupka, Stanisław Jantoń, Zenon Winiarski, Dariusz Dziedzic.

2.We wtorek przypada Święto Św. Benedykta, Opata, Patrona Europy. W środę Wsp. Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, Biskupa i Męczennika. W czwartek Wsp. Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. W sobotę Wsp. Św. Bonawentury, Biskupa i Doktora Kościoła.

3.W związku z przypadającą w dniu 11 lipca br. 80. rocznicą rzezi wołyńskiej Ks. Biskup prosi, aby we wtorek, we wszystkich kościołach biły dzwony o godz. 12.00. Wiernych proszę o modlitwy za wszystkie ofiary tego ludobójstwa oraz o prawdziwe pojednanie pomiędzy Polakami a Ukraińcami. W tym dniu o godz. 18.00 Biskup Ordynariusz będzie celebrował Mszę św. w intencji ofiar w kościele Świętego Krzyża w Rzeszowie.

4.W tygodniu odeszła do wieczności Śp. Janina Płaziak. Wieczne odpoczywanie…

5.Jutro Msza św. o g. 8.00; we wtorek, w środę, w czwartek o g. 17.00; w piątek i w sobotę o g. 18.00.