1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr. 33, 29, 35, 38, 15.

2.Jutro przypada Święto Św. Tomasza Apostoła. W czwartek Wsp. Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, Dz. w sobotę Wsp. Św. Jana z Dukli, K.

3.Spowiedź św. z racji pierwszego piątku miesiąca w czwartek i w piątek od g. 17.00.

4.Posługa Sakramentalna wśród chorych w piątek po Mszy św. o g. 6.30.

5.W przyszłą Niedzielę każda rodzina składa po 30 zł. na potrzeby Parafii.

6.Od kilku lat we współpracy z parafiami naszej diecezji Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio”, która zajmuje się zbiórką zużytego sprzętu elektrycznego  i elektronicznego podejmuje się tego zadania na terenie naszej diecezji. Odzysk surowców pochodzących  z demontażu zebranego sprzętu, pozwala na gromadzenie środków finansowych, dzięki którym możemy wspierać projekty Kościoła – głównie misyjne. W naszej Parafii zużyty sprzęt będzie można składać w sobotę do g. 9.00 na parkingu.

7.Msze św. jutro i w środę o g. 8.00 a w pozostałe dni tygodnia o g. 18.00.