1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr 26, 27, 32, 28, 31.

2.W czwartek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o g. 8.00, 11.00 i 18.00. Składka przeznaczona będzie na działalność Stolicy Apostolskiej.

3.W pierwszą sobotę miesiąca wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi. W przyszłą niedzielą składaka przeznaczona będzie na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.

4.Duszpasterstwo młodzieży zaprasza na plenerowe rekolekcje w formie pikniku rodzinnego o nazwie „Strefa Mocy”, które odbędą się w dniach od 30 czerwca do 2 lipca 2023 r. w Rzeszowie na osiedlu przy parafii pw. Bł. Karoliny. W programie przewidziano wiele bezpłatnych atrakcji oraz koncertów. W niedzielę 2 lipca br. od godz. 15.30 odbędzie się diecezjalne spotkanie młodzieży oraz koncert Roksany Węgiel.

5.W czasie wakacji kancelaria Parafialna czynna będzie w soboty po Mszy św.

6.Podręczniki i zeszyty ćwiczeń z religii proszę nabywać prywatnie takie same jak w minionym roku szkolnym. Do Przedszkola ja zamówię.