1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, wokół niego i za wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr. 10, 8, 17A, 18, 19. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby Parafii po 30 zł. od rodziny.

2. Bóg zapłać za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało i zrobione porządki. Bóg zapłać Chórowi, Strażakom , P. Organiście, P. Kościelnemu, KSM-owi, Liturgicznej Służbie Ołtarza, niosącym baldachim, chorągwie i feretrony; dzieciom oraz wszystkim za pobożny udział w modlitwach. Bóg zapłać także za wywieszone obrazy w oknach, które są świadectwem naszej wiary.

3.We wtorek o g. 18.00 Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczęcie przed plebanią, procesja do Świątyni, Eucharystia, po której w procesji w parku odmówimy Różaniec przygotowany przez KSM. Dzieci z kl. II, III i IV Szkoły Podstawowej przychodzą w strojach komunijnych.

4.W Czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. błogosławieństwo dzieci, kwiatów i ziół. Bierzmy liczny udział w procesjach, by wyznawać naszą wiarę w Jezusa Eucharystycznego. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, która znosi wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych a po Mszy św. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

5.W tygodniu odeszła do wieczności Śp. Helena Rec. Wieczne odpoczywanie…