1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr 64, 68, 70A, 48, 72. Bóg zapłać za składane ofiary po 30 zł. od Rodziny na potrzeby Parafii

2.We wtorek Wsp. Św. Barnaby Apostoła, w czwartek Wsp. Św. Antoniego z Padwy – Kapłana i Doktora Kościoła a także dzień modlitw w intencji Kościoła, Papieża Franciszka i Ojczyzny, w piątek Wsp. Bł. Michała Kozala – Biskupa i Męczennika.

3.W czwartek o g. 18.00 Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczęcie przed plebanią, procesja do Świątyni, Eucharystia, po której w procesji w parku odmówimy Różaniec przygotowany przez KSM. Dzieci z kl. III i IV  Szkoły Podstawowej przychodzą w strojach komunijnych.

4.Bardzo proszę, aby Rodzina, która przyjmuje obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy w danym dniu przyjęła Komunię Świętą i uczestniczyła w modlitwach w jej intencji.