1.Bóg zapłać za posprzątane kościoła i wystrój. W tygodniu proszę Rodziców Dzieci Pierwszokomunijnych. O posprzątanie kościółka na cmentarzu proszę jutro z Opacionki nr. 90, 74, 76. Bóg zapłać za nabywanie już poświęconych Różańców. Dochód przeznaczony będzie na Msze św. za duszami w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać za składane ofiary po 30 zł. od Rodziny na potrzeby Parafii.

2.W poniedziałek, wtorek i środę Dni Krzyżowe – czas modlitwy o urodzaje i uświęcenie każdej pracy. Tradycyjnie w te dni procesje do krzyży. W poniedziałek do krzyża na Winnej Górze. Bardzo proszę, aby mieszkańcy Zagórze I nr. 113, 121, 121A, 107, 110, 109, przygotowali ołtarz, wykosili trawę od Groty w Parku w stronę Winnej Góry jutro od g. 9.00. We wtorek do kościółka na cmentarzu. W środę do krzyża koło P. Mieczysława Płaziak. Bardzo proszę o porządki na grobach i zapalenie zniczy. W tych dniach obowiązkowo uczestniczy Liturgiczna Służba Ołtarza i KSM.

3.We wtorek święto Św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski. W piątek rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W sobotę 23 rocznica sakry biskupiej Księdza Biskupa Ordynariusza. Pamiętajmy w modlitwie o naszym Pasterzu.

4.W przyszłą Niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego a na Sumie Pierwsza Komunia Święta. Spowiedź dla tych dzieci w sobotę o g. 9.00.

5.W tygodniu modlą się Róże: jutro – Krystyna Zięba, we wtorek – Zuzanna Garstka. w środę – Stanisław Furman, w czwartek – Anna Pieniądz, w piątek – Roman Opiela, w sobotę – Wiesława Płaziak, w niedzielę – Józefa Borowiecka.

6.W tygodniu Nabożeństwa Majowe o g. 17.30 i Msza Św.