1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Opacionki nr. 45, 42, 45A, 47, 56. Bóg zapłać za  ofiary na ogrzewanie.

2.Jutro Wsp. Św. Agaty, Dziewicy i Męczennicy. We wtorek Wsp. Św. Pawła Miki i Towarzyszy, Męczenników. W sobotę Wsp. Św. Scholastyki, Dziewicy.

3.W przyszłą niedzielę każda Rodzina składa po 30 zł.na potrzeby Parafii.

4.Składam Serdeczne Bóg Zapłać P. Bolesławowi Pieniądz za posługę Sołtysa przez 24 lata. Bóg zapłać za wszelkie wyświadczone dobro dla Wioski i Parafii. Życzę na dalsze lata obfitości łask Bożych i dalszej współpracy w Radzie Parafialnej. Nowemu Sołtysowi P. Ryszardowi Włodarz  życzę potrzebnych łask od Boga w pełnieniu tej posługi i sukcesów.

5.Jutro, w środę i w czwartek Msza św. o g. 7.30 a w pozostałe dni tygodnia o g. 17.00.