1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tygodniu proszę z Opacionki nr. 2, 86, 88 i z Januszkowic nr. 57, 3. Bóg zapłać P. Halince za przygotowywanie posiłków w czasie Rekolekcji.

2.Bóg zapłać tym wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Drogi Krzyżowej od Szkoły do Kościoła.

3.We wtorek uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP.

4.W środę o g. 17.30 Droga Krzyżowa dla Szkoły Podstawowej i Msza św. W piątek o g. 17.30 Droga  Krzyżowa dla wszystkich i Msza św.

5.W przyszłą Niedzielę Palmową na Mszach Świętych  poświęcenie palm. Na Sumie Uroczyste poświęcenie palm, z którymi gromadzimy się wraz z delegacjami klas przed dużymi schodami, gdzie rozpocznie się nabożeństwo. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego ze względu na Wielki Tydzień zostaje przeniesiona na poniedziałek po Niedzieli Miłosierdzia.

6.W przyszłą niedzielę Gorzkie Żale o g. 15.00 i Msza św. a w modlitwach uczestniczy róża P. Romana Opieli.

7.W przyszłą niedzielę młodzież z KSM przygotuje Kiermasz Wielkanocny. Za dobrowolną ofiarę będzie można nabyć domowy chleb, babeczki, babki wielkanocne oraz ciasta. Fundusze zostaną przeznaczone na działalność KSM-u.