1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr. 33, 29, 35, 38, 15. Bóg zapłać za zrobione porządki przy Krzyżu Misyjnym i za inne prace Panom z Rady Parafialnej: Ryszard Włodarz, Zenon Winiarski, Dariusz Dziedzic, Damian Krupka

2.Od środy rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe, w których bierzmy liczny udział, zwłaszcza dzieci i młodzież. Dzieci będą mogły sobie wylosować aniołka na własność. Róże przychodzą na modlitwę: w środę –  Roman Opiela, w czwartek – Krystyna Zięba, w piątek – Roman Samborski, w sobotę – Zuzanna Garstka, w niedzielę – Anna Pieniądz.

3.W czwartek Dzień Flagi Narodowej. W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę. Bardzo proszę, aby wywiesić flagi narodowe. Można także przystroić okna obrazami Maryjnymi.

4.Spowiedź św. przed pierwszym piątkiem i pierwszą sobotą miesiąca: w czwartek od g. 16.45 – dzieci i młodzież, w piątek przed Mszami św.

5.Posługa Sakramentalna wśród chorych w piątek po Mszy św. o g. 8.00.

6.Jutro Msza św. o g. 18.00, we wtorek o g. 7.30. Nabożeństwa Majowe w dzień powszedni o g. 17.30 a w niedzielę i święta o g. 15.00 a po nich Msza św.