1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Opacionki nr 57, 88, 89, 87, 75A.

2.Jutro Uroczystość Św. Stanisława BM, Patrona Polski.

3.W tygodniu modlą się Róże: jutro – Maria Winiarska - Szurek, we wtorek – Krystyna Mokrzycka, w środę – Marian Giera, w czwartek – Ewa Jasik, w piątek – Franciszek Nowak, w sobotę – Grażyna Nylec, w niedzielę  - Wanda Jędrusik.

4.W przyszłą niedzielę każda rodzina składa po 30 zł. na potrzeby Parafii.

5.W przyszłą niedzielę po Mszach św. KSM będzie rozprowadzał Różańce za dobrowolną ofiarę. Uzyskane środki zostaną przeznaczone na zamówienie Mszy Świętych za dusze w czyśćcu cierpiące.

6.Zachęcam do nabywanie miesięcznika Mały Promyczek adresowany do przedszkolaków i Promyczek Dobra do uczniów szkół podstawowych.

7.Podatek rolny i od nieruchomości z Januszkowic będzie pobierany w piątek od 9.00 – 13.00 w domu ludowym  a z Opacionki w sobotę od g. 900 – 11.00 w domu  ludowym. Będzie też można uregulować należności

za odbiór odpadów komunalnych.

8.W tygodniu Nabożeństwa Majowe o g. 17.30 i Msza św.