1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój a także za wszystkie wykonane prace Rodzicom dzieci z kl. III i IV. W tygodniu proszę z Januszkowic nr. 37, 45, 69, 50, 52. Bóg zapłać P. Halince za przygotowywanie posiłków podczas Misji. Bardzo proszę Strażaków o wykoszenie trawy w parku i wycięcie konarów przy drodze do Parku.

2.Dzisiaj kończy się okres wielkanocny. Jutro Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o g. 8.00 i o g. 18.00. W środę po Mszy św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W piątek WSP NMP Wspomożenie Wiernych. W przyszłą Niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – Uroczystości Odpustowe w Bieździedzy z Sumą o g. 11.00.

3.W tygodniu modlą się Róże: jutro Grażyna Nylec, we wtorek Wanda Jędrusik, w środę Stanisław Furman, w czwartek Krystyna Zięba, w piątek Roman Opiela, w sobotę Zuzanna Garstka, w niedzielę Anna Pieniądz.

4.W Uroczystość Bożego Ciała odbędzie się w Rzeszowie na Baranówce o g. 19.00 słynny już koncert „Jednego Serca, Jednego Ducha”. Chętni na wyjazd niech zapiszą się u Karola Matyasika do czwartku.

5.W tygodniu Nabożeństwa Majowe o g. 17.30 i Msza św.