1.Bóg zapłać Rodzicom Dzieci Pierwszokomunijnych za posprzątanie kościoła i wystrój oraz wykonanie wszelkich porządków. Bóg zapłać za posprzątanie kościółka na cmentarzu i wystrój. W tygodniu proszę Rodziców dzieci z kl. IV.

2.Bóg zapłać, tym wszystkim, którzy przygotowali ołtarze i trasę na Dni Krzyżowe oraz P. Kościelnemu, niosącym feretrony, KSM-owi i Liturgicznej Służbie Ołtarza a przede wszystkim za wspólną modlitwę.

3.W piątek pamiętajmy w modlitwach o naszych Mamach, żyjących i zmarłych. W sobotę o g. 10.00 w katedrze – święcenia kapłańskie. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego a na Sumie Rocznica Pierwszej Komunii  Świętej. Spowiedź dla tych dzieci w sobotę od g. 16.45. W najbliższych dniach  pamiętajmy w modlitwach o uczniach z kl. VIII prosząc o światło Ducha Świętego na czas egzaminów.

4.W tygodniu modlą się Róże: jutro – Maria Winiarska-Szurek, we wtorek – Krystyna Mokrzycka, w środę – Edward Stasiowski, w czwartek – Ewa Jasik, w piątek – Roman Samborski, w sobotę - Grażyna Nylec, w niedzielę – Wanda Jędrusik.

5. Ołtarze na Boże Ciało, jeśli będzie możliwość Procesji, przygotują: przy wejściu do Parku po prawej stronie pierwszy ołtarz Rodzice dzieci z kl. IV Szkoły Podstawowej – odpowiedzialna Trójka Klasowa. Drugi KSM i Liturgiczna Służba Ołtarza. Trzeci z Opacionki nr. 43, 40A, 77, 45, 42, 45, 45A, 47, – odpowiedzialni P. Krystyna i Krzysztof Kolbusz oraz P. Mariusz i Lucyna Kolbusz. Czwarty z Opacionki nr. 56, 49, 52, 60, 53, 55, 54, 39 - odpowiedzialni P. Monika i Wiesław Wiśniowscy oraz P. Teresa i Andrzej Kowalscy. Bardzo proszę, aby wszystkie rodziny włączyły się w przygotowanie ołtarzy. Bardzo proszę o pozamiatanie alejek, drogę do Parku i Parking.

6.W tygodniu Nabożeństwa Majowe o g. 17.30 i Msza Św.