1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. Bóg zapłać za posprzątanie kościółka na cmentarzu i wystrój. W tygodniu proszę Rodziców dzieci z kl. III i IV. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby Parafii po 30 zł. od Rodziny Bóg zapłać za pracę w Parku osobom: Bogusława Wilisowska, Marta Mamroł, Beata i Magdalena Nylec, Aneta Borowiecka, Kazimierz Płaziak, Mariusz Niziołek.

2.Bóg zapłać, tym wszystkim, którzy przygotowali ołtarze i trasę na Dni Krzyżowe oraz P. Kościelnemu, niosącym feretrony, chorągwie, KSM-owi i Liturgicznej Służbie Ołtarza a przede wszystkim za wspólną modlitwę.

3.We wtorek Święto Św. Macieja, Apostoła. W czwartek Święto Św. Andrzeja Boboli, Kaplana i Męczennika, Patrona Polski. W sobotę o g. 10.00 w katedrze  Święcenia Kapłańskie – pamiętajmy w modlitwie o nowych Kapłanach. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny. W przyszłą niedzielę na Sumie Rocznica Pierwszej Komunii Świętej.

4.Do czwartku proszę zgłosić chorych, do których nie udaje się z posługą sakramentalną w pierwsze piątki miesiąca. W piątek ok. 11.00 posługa Sakramentalna dla tych chorych.

5.Spowiedź Św. w środę od g. 9.00 – 10.00 i od 15.00 – 17.00. Zmiana w Programie.

6.Wczasie Misji na Mszach św. będzie zbierana składka i z przyszłej niedzieli składka przeznaczona będzie na działalność Misyjną Ojców Redemptorystów.

7.Ołtarze na Boże Ciało, jeśli będzie możliwość Procesji, przygotują: przy wejściu do Parku po prawej stronie pierwszy ołtarz Rodzice dzieci z kl. III i IV Szkoły Podstawowej – odpowiedzialna Trójka Klasowa. Drugi KSM i Liturgiczna Służba Ołtarza. Trzeci z Opacionki nr. 57, 58, 59, 62, 65, 66, 68, 67, – odpowiedzialni P. Jolanta i Ryszard Chajec oraz P. Monika i Janusz Łępa. Czwarty z Opacionki nr. 69, 74, 71, 78, 78A, 72, 70, 82A - odpowiedzialni P. Krystyna i Kazimierz Zegarowscy oraz P. Maria i Ryszard Owsiak. Bardzo proszę, by wszystkie rodziny włączyły się w przygotowanie ołtarzy. Bardzo proszę  o pozamiatanie alejek, drogę do Parku i Parking.

8.Nabożeństwa Majowe o g. 17.30 i Msza Św.