1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr 51A, 54,58B, 203, 59. Bóg zapłać Strażakom za wykoszenie trawy i obcięcie konarów.

2.W środę przypada Wsp. Św. Urszuli Leduchowskiej, Dziewicy. W piątek Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. W sobotę wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi.

3.W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o g. 8.00, 11.00 i 15.00. Po Sumie procesja do czterech ołtarzy w parku. Zapraszam dzieci i młodzież do uczestnictwa w procesjach eucharystycznych w czasie Oktawy Bożego Ciała a KSM i Liturgiczna Służba Ołtarza obstawiają Liturgię i Procesję oraz dzieci z kl. III i IV w strojach Komunijnych. Bardzo proszę, by w uroczystość Bożego Ciała i przez Oktawę w naszych domach pojawiły się religijne obrazy udekorowane czy podświetlone. Niech to będzie znak świadectwa naszej wiary. W tym dniu odbędzie się w Rzeszowie na Baranówce o g. 19.00 słynny już koncert „Jednego Serca, Jednego Ducha”. W przyszłą Niedzielę procesja po Sumie.

4.W tygodniu modlą się Róże: jutro – Wiesława Płaziak, we wtorek – Józefa Borowiecka, w środę – Edward Stasiowski , w czwartek – Maria Winiarska Szurek, w piątek – Roman Samborski.

5.Podczas Nabożeństwa Fatimskiego figurę Pani Fatimskiej będą niosły Przewodniczące Róż Różańcowych i przyozdobią figurę a rozważania przygotuje KSM.

6.Bardzo proszę, aby w najbliższym czasie uczniowie kl. V przynieśli zdjęcia do indeksu do Szkoły. Przypominam Rodzicom uczniów kl. VII, że od lutego trwa przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, które odbywa się we wtorki. Rozpoczęcię udziałem we Mszy św., po tórej spotkanie formacyjne.

7.W tygodniu Nabożeństwa Majowe o g. 17.30 i Msza św. W sobotę Msza św.o g. 18.00.