1.Bog zapłać za posprzątanie kościoła, wokół niego i za wystrój. W środę proszę z Januszkowic nr. 4, 5, 6, 16, 12 i w sobotę nr 30, 195, 14, 13, 9A. Bóg zaołać Ks. Prałatowi za ofiarowanie świec ołtarzowych. Bóg zapłać Strażakom za wykoszenie trawy. Bóg zapłać za pracę w parku osobom: Wiesława Jasicka, Elżbieta Zięba, Halina Rutkowska, Halina Garstka, Danuta Samborska, Aneta Borowiecka, Anna Zawiślak, Agata Zawiślak, Anna Ramut, Magdalena Potyrała, Barbara Kurzawa, Jan Wesołowski.

2.Próba chóru męskiego w środę po Mszy św.

3.W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o g. 8.00, 11.00 i 15.00. Po Sumie procesja do czterech ołtarzy w parku. Zapraszam dzieci i młodzież do uczestnictwa w procesjach eucharystycznych w czasie Oktawy Bożego Ciała a KSM i Liturgiczna Służba Ołtarza obstawiają Liturgię i Procesję oraz dzieci z kl. II, III i IV w strojach Komunijnych. Bardzo proszę, by w uroczystość Bożego Ciała i przez Oktawę w naszych domach pojawiły się religijne obrazy udekorowane czy podświetlone. Niech to będzie znak świadectwa naszej wiary. W tym dniu odbędzie się w Rzeszowie na Baranówce o g. 19.00 słynny już koncert „Jednego Serca, Jednego Ducha”. W przyszłą Niedzielę procesja po Sumie.

4.Nabożeństwo Fatimskie przygotują uczniowie kl. VIII a rozważanie różańcowe KSM.

5.W przyszłą niedzielę każda rodzina składa po 30 zł. na potrzeby Parafii.