1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Januszkowic nr. 106, 105, 104, 103, 101. Bóg zapłać za składane ofiary do puszek na renowację Ośrodka Caritasu w Myczkowcach a Szkolnemu Kołu Caritas za zbiórkę. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie i wypominkowe roczne. W czasie Adwentu proszę składać u mnie ofiarę za wystrój taką jaką wystrój kościoła w rzeczywistości kosztuje z przeznaczeniem na dekorację świąteczną.

2.Dzisiaj po Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3.W czwartek Święto Św. Andrzeja Apostoła.

4.Spowiedź św. przed pierwszym piątkiem miesiąca i sobotą miesiąca: w środę od g. 16.15 – dzieci, w czwartek od g. 16.15 – młodzież, w piątek od g. 16.15 – dorośli.

5.Posługa Sakramentalna wśród chorych w piątek po Mszy św. o g. 6.30.

6.W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent jako czas radosnego oczekiwania na przeżywanie tajemnicy Świąt Bożego Narodzenia i na przyjście Pana na końcu czasów. Ze względu, że Adwent nie ma charakteru pokutnego, Msze św. w Niedzielę w Adwencie będą o g. 8.00, 11.00 i 15.00. Bardzo proszę, aby rodzice z dziećmi przygotowali lampiony. Dzieci będą mogły sobie wylosować Dzieciątko Jezus na własność.

7.Spotkanie członków Parafialnego Zespołu Caritas w środę po Mszy św.

8.Msze św. a tygodniu o g. 17.00.