1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tygodniu proszęz Opacionki nr. 3, 6, 9, 11, 13. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie

i kolędowe. Składam serdeczne Bóg zapłać P. Kościelnemu, P. Organistom, KSM-owi, Liturgicznej Służbie Ołtarza za przygotowanie uroczystości świątecznych. Bóg zapłać za dniówkę z Opacionki nr 31A.

2.Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i rozpoczęcie NowegoRoku 2024. Msze św. jak w Niedzielę. Dzień modlitw w intencji pokoju na świecie. Za odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź…” można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3.Posługa Sakramentalna wśród chorych w piątek po Mszy Św. o 6.30.

4.Spowiedź św. z racji pierwszego piątku i pierwszej soboty miesiąca w piątek od g. 16.15.

5.W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. o g. 8.00, 11.00 i 14.00 z poświęceniem złota, kadzidła i kredy, którą

oznaczamy drzwi naszych domów na znak wyznawanej wiary z prośbą, aby Chrystus błogosławił mieszkańcom tego domu. W tym dniu przypada rocznica konsekracji Ks. Bpa Kazimierza Górnego i Ks. Bpa Edwarda

Białogłowskiego, których polecam modlitewnej pamięci. Po Mszy św. o g. 14.00 odbędzie się Orszak Trzech Króli od kościoła do domu ludowego w Januszkowicach, w którym odbędzie się Koncert Kolęd przygotowany przez Uczniów naszej szkoły oraz program Bożonarodzeniowy przygotowany przez KSM. Będzie można sobie zabrać korony. W Domu Ludowym będzie można nabyć napoje i słodkości a dochód będzie przeznczony na cele charytatywne.

5.Przyszła Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Narodzenia Pańskiego choć tradycyjne kolędy śpiewamy do 2-go lutego. Z racji kolędy misyjnej w przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek dobrowolnych datków na Misje, którą przeprowadzi Szkolne Koło Caritas.

6.Od wtorku dalszy ciąg kolędy od g. 14.30 – 19.30.

7.Msza św. we wtorek  o g. 7.30. W pozostałe dni tygodnia o g. 17.00.