1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wokół niego oraz złożoną ofiarę. W środę po Mszy św. proszę z Opacionki nr. 89, 87, 75A, 90, 92 i w sobotę po nabożeństwie wieczornym proszę z Opacionki nr. 92A, 76, 91, 94, 97. O posprzątanie i wystrój kościółka na cmentarzu proszę z Januszkowic nr.4, 5, 6. Bóg zapłać za wykonaną pracę Panom: Ryszard Chajec, Ryszard Włodarz, Damian Krupka.

2.Młodzież klas trzecich Szkół Średnich proszę do pomocy przy Ciemnicy i Grobie w środę na g. 16.30.

3.Wielki Czwartek to dzień ustanowienia Eucharystii i Kapłaństwa. W Katedrze o g. 10.00 Msza Krzyżma Świętego z poświęceniem olejów. U nas o g. 18.00 Msza Wieczerzy Pańskiej, po której przeniesienie Pana Jezusa do ciemnicy i adoracja do g. 24.00. Tak jak w poprzednich latach po Mszy św. będziemy mogli nabywać chlebki, którymi będziemy się dzielić w domach przy kolacji na znak miłości i braterstwa.

4.Wielki Piątek to dzień śmierci Pana Jezusa na krzyżu. Obowiązuje post ścisły. Od g.8.00 Adoracja. O g. 9.00 Droga Krzyżowa w Parku, którą przygotuje KSM. Jeśli będzie padać to w kościele. O g. 17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a o g. 18:00 Liturgia Męki Pańskiej, przeniesienie Pana Jezusa do Grobu, Gorzkie Żale, adoracja Krzyża i Pana Jezusa w grobie do g. 24.00. Panów Strażaków proszę, aby pełnili służbę przy Grobie. Ofiary złożone przy adoracji Krzyża są przeznaczone na utrzymanie Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie.

5.W Wielką sobotę od g.8.00 Adoracja. Poświęcenie pokarmów na Działach o g. 9.00, a w Kościele o g. 11.00 i 12.00. Wieczorem o g. 18.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a o g. 19.00 Liturgia Wielkiej Soboty, na którą wszyscy przynosimy świece. Msza święta z uroczystym Alleluja. Adoracji już nie będzie. Po zakończonej Liturgii zapalmy znicze na grobach naszych zmarłych a robiąc porządki przy grobach pamiętajmy, aby zabierać wszystkie śmieci ze sobą a w domu posegregować. Dziękuje tym , którzy tak czynią i proszę przypominać o tym osobom, które przyjeżdżają z innych miejscowości.

6.Adoracje róż są wywieszone w gablotce parafialnej i na stronie internetowej parafii. Nie tylko członkowie róż mają adorować, ale każdy z nas ma przyjść na adorację.

7.Wielkanoc - Rezurekcja o g. 6.00 i Suma o g. 11.00. Nie będzie Mszy św. popołudniowej.

8.Bardzo proszę, aby jeszcze do środy zakupione towary dla potrzebujących składać do kosza w sklepie.

9.Dzisiaj Młodzież z KSM-U przygotowała wypieki za dobrowolną ofiarę. Bóg zapłać za nabywanie a dochód przeznaczony będzie na ich działalność.

10.Msza św. jutro i we wtorek o g. 7.30 a w środę o g. 18.00.