1.Dzisiejsza niedziela kończy oktawę wielkanocną i jest to zarazem Niedziela Miłosierdzia Bożego i patronalne Święto Caritas. Od dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Dziękuje Paniom z Caritasu a także członkom Szkolnego Koła Caritas z Panią Opiekunką za pełnione dzieło miłości miłosiernej. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka dobrowolnych datków do puszek na działalność Parafialnego Zespołu Caritas, którą przeprowadzą Panie z Caritasu.

2.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, wokół niego i za wystrój. W tygodniu proszę z Opacionki nr. 69, 74, 71, 78, 78A. Bóg zapłać za posprzątanie kościółka na Cmentarzu i wystrój. Bóg zapłać za rozebranie Grobu i Ciemnicy P. Wandzie, Stanisławowi Jamróz i P. Janinie, Wiesławowi Drzyzga. Bóg zapłać za dniówkę z Opacionki nr 31A.

.

3.Spotkanie Kandydatów do Bierzmowania wraz z Rodzicami w środę po Mszy Świętej.

4.W piątek po Mszy św. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

5.W naszym Dekanacie rozpoczęła się wizytacja kanoniczna. Jest to okazja do osobistego spotkania Księdza Biskupa z duszpasterzami, wspólnotami działającymi przy parafii, wiernymi a także wglądu w sprawy administracyjno-gospodarcze, co już uczyniła komisja diecezjalna. Wizytacja Ks. Bpa Jana Wątroby w naszej parafii odbędzie się 27 kwietnia.

6.Jutro od g. 16.00 - 18.00 wywiadówka w naszej Szkole dla kl. VIII a od 18.00 dla pozostałych klas. Proszeni są wszyscy Rodzice ze względu na ważność omawianych spraw.

7.Dnia 25 kwietnia od g. 9.00 w Centrum Medycznym S-MED. w Brzostku odbędzie się kompleksowe badanie wzroku wraz z możliwością zakupu okularów. Szczegółowe informacje w Salonie Optycznym.

8.Msza św. jutro o g. 7.00 a w pozostałe dni o g. 18.00.