1.Dzisiejsza niedziela kończy oktawę wielkanocną i jest to zarazem Niedziela Miłosierdzia Bożego i patronalne Święto Caritas. Od dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Dziękuje Paniom z Caritasu a także członkom Szkolnego Koła Caritas z Panią Opiekunką za pełnione dzieło miłości miłosiernej. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka dobrowolnych datków do puszek na działalność Parafialnego Zespołu Caritas, którą przeprowadzą Panie z Caritasu.

2.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, wokół niego i za złożoną ofiarę. W tygodniu proszę z Januszkowic nr. 10, 8, 17A, 18, 19. Bóg zapłać za posprzątanie kościółka na Cmentarzu i wystrój. Bóg zapłać za rozebranie Grobu i Ciemnicy P. Wandzie, Stanisławowi Jamróz i P. Janinie, Wiesławowi Drzyzga oraz P. Janowi Zawiślak. Bóg zapłać za złożoną ofiarę na kwiaty do feretronów.

3.Jutro Parafialna Uroczystość Odpustowa ku czci Zwiastowania NMP. Msze św. o g. 8.00, 11.00 i 18.00.

4.Wywiadówka w naszej Szkole w czwartek o g. 16.00.

5.W przyszłą niedzielę każda Rodzina składa po 30 zł. na potrzeby Parafii.