1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tygodniu proszę z Opacionki nr. 17A, 22, 28, 23, 24. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie i kolędowe. Bóg zapłać za składane ofiary do puszek na Misje a Szkolnemu Kołu Caritas za zbiórkę.

2.Bóg zapłać za przygotowanie Orszaku Trzech Króli Nauczycielom, Rodzicom i Uczniom Naszej Szkoły, KSM-owi i wszystkim za udział w Orszaku Trzech Króli, we wspólnej modlitwie i śpiewie kolęd.

3. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim parafianom za godne i miłe przyjmowanie po kolędzie. Za przysłowiową polską gościnność. Bóg zapłać za wspólną modlitwę, rozmowy i porady a także za zaufanie z jakim się spotkałem. Bóg zapłać za przywożenia i podwożenia oraz za składane z tej okazji ofiary. Wiele osób wyjeżdża do pracy do odległych miast i coraz więcej za granicę – a zwłaszcza młodych, co rodzi  negatywne skutki w rodzinach. Coraz więcej pozostaje samotnych rodziców a jako społeczeństwo bardziej się starzejemy. Wyrazem wdzięczności z mojej strony była wczoraj odprawiona Msza św. a także codzienna prywatna modlitwa w waszej intencji i nasza wspólna modlitwa podczas Nowenn do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wypraszając potrzebne łaski a szczególnie dla niosących ciężkie krzyże.

4.W sobotę dzień modlitw w intencji Kościoła, Papieża Franciszka, i Ojczyzny.

5.W przyszłą niedzielę każda Rodzina składa po 30 zł. na potrzeby Parafii.