1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Opacionki nr. 36, 37, 43, 40, 40A. Bóg zapłać za ofiary kolędowe i na ogrzewanie. Bóg zapłać za  rozebranie Szopki P. Wandzie Jamróz, P. Janiniei Wiesławowi Drzyzga, P. Andrzejowi Jałowiec, Julii Kowalskiej.

2.W środę  Wsp. Św. Jana Bosko, K. W piątek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej  Gromnicznej. Msze św. z poświęceniem Gromnic o g. 8.00 i 17.00. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona będzie na Klasztory Kontemplacyjne w naszej diecezji. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na cele diecezjalne.

3.Posługa Sakramentalna wśród chorych w piątek po Mszy św. o g. 8.00.

4.Spowiedź św. przed pierwszym piątkiem i pierwszą sobotę miesiąca w czwartek od g. 16.15 i w piątek przed Mszami Świętymi.

5.Pani Dyrektor informuje, że w dniach od 12.02 – 01.03. 2024 w naszej Szkole będzie trwał zapis do oddziałów Przedszkolnych oraz do klasy pierwszej. Wnioski do pobrania w Sekretariacie Szkoły. Informacje na ten temat znajdują się na dzienniku elektronicznym, na drzwiach wejściowych i na stronie BIP. Serdecznie  zapraszamy do zapisywania dzieci do naszej Szkoły w trosce o dobro społeczności lokalnej, dobru obydwu wiosek.

6.Jutro Msza św. o g. 8.00 a w pozostałe dni tygodnia o g. 17.00.