1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tygodniu proszę z Opacionki nr. 80, 81, 82A, 83, 84. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby Parafii po 30 zł. od Rodziny. Bóg zapłać za składane ofiary na przygotowanie Odpustów, Rekolekcji, Misji, Kongregacji a Paniom za zbiórkę. Bóg zapłać za pracę w Parku osobom: Małgorzata Grygiel; Katarzyna Perełka; Małgorzata Bulsiewicz; Julia Makowska; Józef, Łukasz, Rafał Garstka z Traktorem; Zbigniew Samborski, Przemysław Kowalski, Jakub Makowski. Bóg zapłać za Strażakom za wyczyszczenie rynien.

2.Bardzo proszę do wtorku zgłosić obłożnie chorych. Nie zgłaszać tych chorych do których udaję się w pierwsze piątki miesiąca, gdyż dla nich Komunia Świąteczna będzie w pierwszy piątek kwietnia. Zapraszam na Drogę Krzyżową od Szkoły do Kościoła w środę od g. 9.30.

3.We wtorek od 14.00-17.00 – Spowiedź Św. z przerwą od g. 15.30 – 16.00.

4.Program Rekolekcji Szkolnych znajduje się na Dzienniku Elektronicznym. Bardzo proszę, aby Rodzice uczniów zapoznali się z tym Programem. Bardzo proszę, aby Rodzice uczniów z kl. I-III zapewnili opiekę w kościele podczas nauk i po nauce je odebrali, gdyż w tym czasie Nauczyciele będą mieli szkolenia.

5.W środę przypada jedenasta rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka. Jest to dzień modlitw w intencji Kościoła, _Papieża Franciszka i Ojczyzny.

6.W piątek o g. 17.30 Droga Krzyżowa, Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Msza Św. Od 14 – 24 marca będzie trwać Nowenna w intencji Ojczyzny, zgody Narodowej, i poszanowania życia ludzkiego.

7.W przyszłą niedzielę Gorzkie Żale o g. 15.00 i Msza św. a w modlitwach uczestniczy róża P. Stanisława Furman.

8.Podczas Rekolekcji na Mszach św. będzie zbierana składka z przeznaczeniem na działalność Rekolekcyjną i Misyjną Ojców Redemptorystów.

9.Od dzisiaj Panie z Caritasu w dolnym kościele będą rozprowadzały baranki wielkanocne w cenie 8 zł. Dochód przeznaczony będzie na pomoc ubogim.

10.Na Niedzielę Palmową klasy IV, V, VI, VII Szkoły Podstawowej przygotują palmy. Odpowiedzialne Trójki Klasowe.

11.Przypominam, że w sklepie w Opacionce został przygotowany kosz , do którego przy okazji zakupów można dodatkowo zakupić produkt spożywczy dla potrzebujących w naszej parafii.

12.Do wieczności odszedł Śp. Janusz Foryś. Wieczne odpoczywanie…