1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę a za wystrój Rodzicom Bierzmowanych. W tygodniu proszę z Opacionki nr 83, 84, 86 i z Januszkowic nr 2, 3. Bóg zapłać Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Opacionki za przeplewienie grządek wokół kościoła.

2.Bóg zapłać tym wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie wizytacji Ks. Biskupa zadowolonego ze wszystkich spotkań i wspólnej modlitwy.

3.We wtorek Dzień Flagi Narodowej. W środę Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę. Bardzo proszę, aby wywiesić flagi narodowe i można także przystroić okna obrazami Maryjnymi. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne.

4.Spowiedź św. przed pierwszym piątkiem i pierwszą sobotą miesiąca: w środę przed Mszami Św. – dzieci, w czwartek od 16.45 – młodzież, w piątek od g. 16.45 – dorośli.

5.Posługa Sakramentalna wśród chorych w piątek po Mszy św. o g. 6.30.

6.W tygodniu modlą się Róże: jutro – Krystyna Zięba, we wtorek – Zuzanna Garstka, w środę Edward Stasiowski, w czwartek – Anna Pieniądz, w piątek – Roman Samborski, w sobotę – Wiesława Płaziak, w niedzielę – Józefa Borowiecka.

7.Spotkanie Rodziców dzieci z kl. IV w środę po Mszy św. o g. 15.00.

8.Strażacy naszej Parafii wraz z uczniami Szkoły Podstawowej zapraszają w środę na g. 10.30 na Uroczyste Podniesienie Flagi Państwowej na maszt i odśpiewanie Hymnu Państwowego przy Remizie OSP Januszkowice z przemarszem do kościoła.

9.Rozpoczęcie Nabożeństw Majowych jutro po Mszy św. o g. 8.00. W tygodniu Nabożeństwa Majowe o g. 17.30 i Msza św. W środę i w niedzielę o g. 15.00 i Msza św. Dzieci będą mogły sobie wylosować Aniołka na własność.