1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tygodniu proszę z Opacionki nr. 10A, 10, 34, 7, 2. Bóg zapłać Pani Halince za przygotowanie posiłków dla Kapłanów podczas spowiedzi. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie. Bóg zapłać za przygotowanie Szopki i wystroju świątecznego P. Wandzie i Stanisławowi Jamróz oraz P. Janinie i Wiesławowi Drzyzga także młodzieży: Nadia Brągiel, Monika Bronowicz, Kinga Jantoń, Julia Kowalska, Mateusz Chajec. Bóg zapłać za złożone produkty spożywcze dla potrzebujących a także Parafialnemu Zespołowi Caritas i Szkolnemu Kołu Caritas.

2.P. Joannie Kobak zostało przekazane 8.567 zł i 10 euro, która składa podziękowanie, tym którzy zorganizowali pomoc i złożyli ofiary.

3.Jutro Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. o g. 8.00 i 11.00. Nie będzie Mszy o g. 15.00.

4.We wtorek w Święto Św. Szczepana Msze św. jak w każdą niedzielę z poświęceniem owsa. Składka przeznaczona będzie na Instytut Teologiczno – Pastoralny w Rzeszowie i w Krakowie.

5.W środę Święto Św. Jana Apostoła i Ewangelisty – modlimy się w intencji Ks. Biskupa Ordynariusza z racji jego imienin. Po Mszy św. poświęcenie wina. W czwartek Święto Św. Młodzianków Męczenników.

6.W przyszłą niedzielę Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa oraz nabożeństwo na zakończenie Roku Pańskiego 2023. Za udział w tym Nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

7.Od środy rozpocznę Wizytę Duszpasterską. Bardzo proszę przygotować na stole Krzyż, świece, talerz z wodą święconą, kropidło. Dzieci czy młodzież przygotowują zeszyty czy ćwiczenia z religii uzupełnione. W środę od g. 8.30 –  Działy od P. Leona Zbyluta oraz od g. 14.00 Markosie. W czwartek od g. 8.30 – Wyręby oraz Zagórze I i II. W piątek od 8.30 – 18.30 Opacionka nr 20, od P. Przewoźnik. W sobotę dalszy ciąg Opacionki od 8.30 – 18.30. Bardzo proszę, aby ofiary kolędowe składać w kościele na tacę.

8. Dzisiejsza „Niedziela” jest numerem świątecznym z bogatą treścią, w której znajduje się kalendarz. Dlatego cena egzemplarza wynosi 12 zł. Zachęcam do nabywania pozostałych czasopism także bogatych w treści tych Świąt. Można sobie  zabrać za darmo Znak Łaski – czasopismo naszego Seminarium Duchownego.

9.Msze św. od środy do soboty o g. 7.30.