1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tygodniu proszę z Opacionki nr. 35, 32, 38, 33, 27.  O pomoc w rozbiórce Szopki proszę w sobotę na g. 9.00 młodzież kl. II-giej Szkół Średnich. Bóg zapłać Panom: Dariuszowi Dziedzic i Stanisławowi Jantoń za naprawę pieca. Bóg zapłać P. Ryszardowi Chajec za odnieżanie.

2.We wtorek przypada Wsp. Św. Franciszka Salezego, Biskupa i Doktora Kościoła. W czwartek Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. W piątek Wsp. Św. Tymoteusza i Tytusa, Biskupów.

3.W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek przed Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.

4.Panowie Sołtysi zapraszają na zebranie mieszkańców z udziałem Burmistrza, które odbędzie się we wtorek w Opacionce o g. 16.00 a w Januszkowicach o g. 17.00, podczas którego zostaną omówione sprawy bieżące oraz sprawozdanie z wydatków i kosztów poniesionych przez Sołectwo.

5.W piątek o g. 16.00 wywiadówka w naszej Szkole. W związku z awarią pieca grzewczego w szkole, która miała miejsce w piątek po południu, P. Dyrektor zwraca się do Rodziców z prośbą, aby dzieci przyszły w poniedziałek do szkoły cieplej ubrane. Według wstępnych ustaleń awaria może być usunięta najwcześniej we wtorek. Jeżeli temperatura w budynku będzie zbyt niska, będę kontaktować się w tej sprawie z organem prowadzącym szkołę, który podejmie stosowne decyzje odnośnie prowadzenia zajęć, o czym będziecie Państwo poinformowani za pośrednictwem dziennika elektronicznego w zakładce ,,Informacje”.

6.W przyszłą niedzielę od g. 8.00 - 18.00 będą przeprowadzone wybory: Sołtysa i Rady Sołeckiej sołectwa Januszkowic, w Domu Ludowym w Januszkowicach.

7.Wszystkim Babciom i Dziadkom życzę błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej oraz zdrowia a zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu.

7.Msza św. w piątek o g. 18.00 a w pozostałe dni tygodnia o g. 17.00.