1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę. W tygodniu proszę z Opacionki nr. 30, 35, 32, 38, 33. Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby Parafii.

2.Dzisiaj o g. 15.00 Gorzkie Żale i Msza św. W przyszłą niedzielę w modlitwach uczestniczy róża P. Franciszka Nowaka.

3.Jutro przypada dziesiąta rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka oraz dzień modlitw w intencji Kościoła, Papieża Franciszka i Ojczyzny.

4.W środę o g. 17.00 Droga Krzyżowa dla uczniów Szkoły Podstawowej i Msza św. W piątek o g. 17.00 Droga Krzyżowa dla wszystkich i Msza Św.

5.W sobotę o g. 19.00 dekanalny duszpasterz młodzieży zaprasza do Kołaczyc na wielkopostne czuwanie młodzieży dekanatu brzosteckiego. Serdecznie zapraszamy młodzież, zwłaszcza z grup parafialnych oraz kandydatów do bierzmowania.

6.Od przyszłej niedzieli Panie z Caritasu w dolnym kościele będą rozprowadzały baranki wielkanocne w cenie 7 zł. Dochód przeznaczony będzie na pomoc ubogim.

7.W najbliższym czasie w ramach Komitetu Kobiet Panie będą zbierały dobrowolne datki na przygotowanie Rekolekcji, Odpustów, Kongregacji Dekanalnych. Bardzo proszę o życzliwe przyjmowanie.

8.Przypomina się, że z dniem 15-tego marca upływa termin płatności I raty podatku rolnego i od nieruchomości, który z Januszowic pobierany będzie jutro i we wtorek od g. 9.00 – 13.00 w domu ludowym. Będzie też można uregulować należność za odbiór odpadów komunalnych.