1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wystrój. W tygodniu proszę z Opacionki nr. 72, 70, 80, 81, 82A. Ofiarę za wystrój proszę złożyć Rodzicom uzniów kl. VIII. Bóg zapłać za składane ofiary do puszek na działalność Parafialnego Zespołu Caritas. Bóg zapłać Rodzicom i młodzieży mającej  przyjąć Sakrament Bierzmowania za zrobione porządki. Bóg zapłać trzem osobom za bezinteresowną pracę przy Stacjach Drogi Krzyżowej w Parku. Bóg zapłać za dniówkę z Januszkowic nr 69.

2.Jutro Uroczystość Św. Wojciecha, Patrona Polski, przeniesiona ze względu na niedzielę. We wtorek Święto Św. Marka Ewangelisty. W sobotę Święto Św. Katarzyny ze Sieny, Dz.D, Patronki Europy. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania kapłańskie  i zakonne.

3.Spowiedź Św. dla mających przyjąć Sakrament Bierzmowania w środę od g. 16.00.

4.W czwartek odbędzie się w naszej Parafii Wizytacja Kanoniczna przez Ks. Bpa Jana Wątroby. O g. 10.00  przywitanie Księdza Biskupa i Msza św. dla Szkoły i Róż Różańcowych. Po Mszy św. spotkanie Ks. Biskupa z członkami Róż Różańcowych. O g. 11.30 spotkanie w Szkole. O g. 14.00 spotkanie u Ks. Prałata. O g. 14.30 odwiedziny chorego. O g. 15.00 odwiedziny rodziny wielodzietnej. O g. 16.15 spotkanie z Grupami Apostolskimi w dolnym kościele. Bardzo proszę, aby członkowie Grup Apostolskich przyszli na spotkanie. O godz. 17.00 Msza św. z Bierzmowaniem. Po Mszy św. spotkanie z kapłanami dekanatu.

5.Msze św. w poniedziałek, we wtorek i w środę o g. 17.00 a w piątek i sobotę o g. 18.00.