1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tygodniu proszę z Opacionki nr. 66, 68, 67, 69, 74.  Bóg zapłać za składane ofiary do puszek na Misje a Szkolnemu Kołu Caritas za zbiórkę.

2.W środę o g. 17.00 Droga Krzyżowa dla uczniów Szkoły Podstawowej i Msza Św. a w piątek o g. 17.00 Droga Krzyżowa dla wszystkich i Msza Św.

3.Spowiedź św. z racji pierwszego piątku i pierwszej soboty miesiąca: w środę od g. 16.15 - uczniowie Szkoły Podstawowej, w czwartek od g. 17.15 – młodzież, w piątek od g. 16.15 – dorośli.

4.Posługa Sakramentalna wśród chorych w piątek po Mszy św. o g. 6.30.

5.W przyszłą niedzielę Gorzkie Żale o g. 15.00 i Msza św. a w modlitwach uczestniczy róża P. Mariana Giery a także  modlić się będziemy za Ks. Bpa Kazimierza Górnego z racji jego Imienin. Składka przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.

6.W najbliższym czasie w ramach Komitetu Kobiet Panie będą zbierały dobrowolne datki na przygotowanie  Rekolekcji, Odpustów, Kongregacji Dekanalnych. Bardzo proszę o wyższe ofiary gdyż wiemy, że wszystko staje się droższe a czekają nas jeszcze Misje. Bardzo proszę o życzliwe przyjmowanie.