1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tygodniu proszę z Opacionki nr. 23, 24, 25, 26, 19A. Bóg zapłać za składane ofiary do puszek na potrzeby Misyjne a Szkolnemu Kołu Caritas za zbiórkę. Bóg zapłać P. Stanisławowi Jantoń za pracę przy piecach.

2.Dzisiaj o g. 15.00 Gorzkie Żale i Msza św. W przyszłą niedzielę w modlitwach uczestniczy róża P. Mariana Giery.

3.W środę o g. 17.00 Droga Krzyżowa dla uczniów Szkoły Podstawowej i Msza św. – modlić się będziemy w intencji Kobiet, które serdecznie zapraszam na wspólną modlitwę. W piątek o g. 17.00 Droga Krzyżowa dla wszystkich i Msza Św.

4.W przyszłą niedzielę każda Rodzina składa po 30 zł. na potrzeby Parafii.

5.Rekolekcje Wielkopostne będą w naszej Parafii 22 – 25 marca. Program Rekolekcji znajduje się w gablocie i na Stronie Parafii a dzieci otrzymały w Szkole. Kto jeszcze nie ma może zabrać sobie ze stolika pod chórem.

6.Spotkanie członków Parafialnego Zespołu Caritas i Akcji Katolickiej w przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 15.00.

7.Podatek rolny i od nieruchomości z Opacionki będzie pobierany w sobotę od g. 800 – 10.00 w Domu Ludowym. Będzie też można uregulować należności za odbiór odpadów komunalnych.