1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tygodniu proszę z Januszkowic nr. 138, 95, 194, 93 i z Opacionki nr 20. Bóg zapłać za składane ofiary do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie a Szkolnemu Kołu Caritas za zbiórkę. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby Parafii po 30 zł. od Rodziny. Bóg zapłać P. Dariuszowi Dziedzic za wymianę gniazdek w kościele. Bóg zapłać za odśnieżenie P. Ryszardowi Chejec.

2.Dzisiaj i w przyszłą niedzielę w dolnym kościele są będą rozprowadzane świece na wigilijny stół: małe 8 zł. a duże 18 zł., jako wigilijne dzieło pomocy dzieciom. Będzie można także zakupić opłatki.

3.W środę Wsp. Św. Łucji, Dziewicy i Męczennicy a także Rocznica ogłoszenia stanu wojennego oraz dzień modlitwy w intencji Kościoła, Papieża Franciszka i Ojczyzny. Od środy do soboty wypadają Kwartalne Dni Modlitw w intencji prawdziwie chrześcijańskiego życia rodzin. W czwartek Wsp. Św. Jana od Krzyża, Kapłana i Doktora Kościoła. W piątek po Mszy św. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. W sobotę rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością Bożego Narodzenia.

4.Spotkanie Ministrantów i Lektorów w środę po Mszy Św.

5.W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych odbędzie się zbiórka charytatywna na pomoc naszej Parafianki – Joanny Kobak. Uczniowie Szkoły Podstawowej, KSM  oraz Panie z Koła Gospodyń z Januszkowic przygotowali stroiki  Bożonarodzeniowe oraz słodkie wypieki, które będzie można nabyć za dobrowolną opłatą. Zebrane datki wspomogą walkę Pani Joanny z ciężką chorobą.

6.Okręgowo-Krajowy Zakład Kominiarski z siedzibą w Dębicy zawiadamia mieszkańców Januszkowic i Opacionki, że w grudniu i w styczniu będą sprawdzane i czyszczone przewody kominowe oraz kontrola instalacji gazowej wewnętrznej, co powinno odbywać się co najmniej 2 razy w roku.

7.We wtorek i w sobotę Msza św. o g. 18.00 a w pozostałe dni tygodnia o g. 17.00.