1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tygodniu proszę z Opacionki nr. 57, 58, 59, 62, 65. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie a P. Wandzie Jamróz za dekorację Wielkopostną. Bóg zapłać za przygotowanie Dnia Chorego Parafialnemu Zespołowi Caritas, Szkolnemu Kołu Caritas, P. Dyrektor, Nauczycielom i Uczniom naszej Szkoły. Panu Sołtysowi z Opacionki za użyczenie Domu Ludowego oraz wszystkim obecnym za wspólną modlitwę i spotkanie.

2.Dzisiaj o g. 15.00 Gorzkie Żale i Msza św. W przyszłą niedzielę w modlitwach uczestniczy róża P. Romana Samborskiego.

3.W środę o g. 17.00 Droga Krzyżowa dla uczniów Szkoły Podstawowej i Msza Św. a w piątek o g. 17.00 Droga Krzyżowa dla wszystkich i Msza Św.

4.Przyszła niedziela jest Dniem Modlitw za Kościół Misyjny (Ad Gentes). Jak co roku będzie zbiórka dobrowolnych datków do puszek na cele Misyjne, którą przeprowadzi Szkolne Koło Caritas.

5.Pod chórem znajduje się księga trzeźwościowa. Ci, którzy podjęli abstynencję na Wielki Post, i ci, którzy nie używają napojów alkoholowych niech się wpiszą na świadectwo dla innych.

6.W sklepie w Opacionce został wystawiony kosz, do którego przy okazji zakupów można dodatkowo zakupić produkt spożywczy dla potrzebujących z naszej parafii. Bóg zapłać właścicielowi sklepu za wyrażenie zgody na tę formę jałmużny. Dzieci otrzymały skarbonki rodzinne, do których rodzina odkłada pieniążki z przeznaczeniem na pomoc chorym dzieciom i osobom starszym, których nie stać na leczenie.

7.Spotkanie Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę po Mszy św. popołudniowej.