1.Wszystkim parafianom i przybyłym gościom życzę, aby Słowa „Bóg się rodzi” napełniały was radością pełną Nadziei, że Bóg, Który stał się dla nas Człowiekiem w Jezusie Chrystusie rodzi się nieustannie. Niech Jego Słowo i Jego Ciało, które spożywamy , przemieniają  ciemności zwątpień w światło wiary, nadziei i miłości. Maryja, Matka Boga, niech będzie ciągle Gwiazdą Zaranną  naszej niespokojnej codzienności. Wszystkim Błogosławionych Świąt.

2.Jutro Święto Św. Szczepana Msze św. jak w każdą niedzielę z poświęceniem owsa. Składka przeznaczona będzie na Instytut Teologiczno – Pastoralny w Rzeszowie i w Krakowie.

3.Życzenia do naszej parafii przysłali: nasi rodacy – Kapłani i Siostry Zakonne, Caritas Diecezji i Akcja Katolicka, Seminarium Duchowne, Radio „VIA”, Senatorowie, Posłowie, Władze Samorządowe i Powiatowe.